تبلیغات
فجر - نگاهی به برخی سایت ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی.
فجر
فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،

مدیر وبلاگ : f -j -r mn
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما كدام یك از مناسبت های زیر اهمیت بیشتری دارد؟خرید و فروش عروسک‌های"عشقی" درکشور! (مشرق)

 

 

در روزهای اخیر عروسک هایی در برخی فروشگاه ها و اسباب بازی فروشی های سطح شهر خرید و فروش می شود که به نظر می رسد این عروسک ها با آنچه درتعریف کاربری وسیله بازی عروسک مشخص شده تفاوت چشم گیری دارد.
عروسک های دختر و پسر با صدای دوستت دارم!
این وسیله بازی به این صورت ساخته شده که دو عروسک اصلی دختر و پسر درمقابل یکدیگر قرارگرفته و از ناحیه پا و کمر به هم متصل شده اند.

 

تلفن همراه را با حلقه ازدواج خود کنترل کنید! (تابناک)

 

پیدا کردن و بیرون آوردن تلفن همراه از داخل جیب یا کیف برای جواب دادن به تماس اغلب فرایندی سخت و وقت گیر است. این مشکل به زودی با ابزار جدیدی که شبیه به حلقه ازدواج است حل خواهد شود.
این حلقه که Nenya نام دارد می تواند همانند "حلقه قدرت" در "ارباب حلقه ها" این قدرت را به کاربر بدهد که تلفن همراه خود را از فاصله دور کنترل کند.

 

تدریس اجباری هولوکاست برای اسرائیلی‌ها (ایسنا)

 

 برای نخستین بار از زمان شکل‌گیری رژیم صهیونیستی، مساله‌ تدریس هولوکاست در مدارس اسرائیلی اجباری شده است.
وزارت معارف رژیم صهیونیستی طی دستوراتی جدید اعلام کرده است: باید امتحان درس تاریخ دبیرستان‌های عربی در اسرائیل دربرگیرنده‌ چند سوال مهم باشد. نخست وقایع قرن بیستم، دوم تاریخ ملت اسرائیل تا هولوکاست و سوم فاجعه‌ ملت یهودی بین سال‌های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵.

 

ورود افغانی ها به چرخه درمان کشور (مهر)

 

 

دبیر ستاد علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب ایرانی کشور با تاکید بر ضرورت ساماندهی عطاری ها در کشورمان، از طرح این ستاد برای ساماندهی عطاری ها و ایجاد داروخانه های گیاهی خبر داد.
وی با بیان اینکه تعداد زیادی از این عطاری ها در کشور به صورت قانونی مشغول به کار هستند و اصول لازم را رعایت می کنند، اظهار داشت: این در حالیست که تعداد معدودی از اتباع افغانی نیز در کشور مشغول به این کار هستند و وارد سیکل درمانی مردم شده اند.


سرقت اطلاعات مالی به نام ایرانسل و پاسارگاد (البرز) 

سایت های www.cardsharje.com و www.iran3ll.com جعلی بوده وبه قصد اخاذی از مردم راه اندازی شده است.

 


اسد یک اصلاحگر بالقوه است (گاردین)

 

 

وزیر خارجه انگلیس در سخنانی با توصیف رئیس جمهور سوریه به عنوان یک اصلاحگر بالقوه عنوان کرد که سران دمشق  فرصت برای فائق آمدن بر مشکلات کشور خود را دارند.

 

جمعیت چین از مرز یک میلیارد و سیصد میلیون نفر گذشت (شینهوا)

 

 

اداره ملی آمار چین اعلام کرد: جمعیت این کشور در سال دو هزار و ده به یک میلیارد و سیصد و سی و نه میلیون و هفتصد هزار نفر رسید.
طبق آخرین سرشماری در چین در سال دو هزار و ده، جمعیت این کشور در مقایسه با سرشماری سال دو هزار، هفتاد و سه میلیون و نهصد هزار نفر افزایش داشت

 

قاچاقچی زنان به فلسطین اشغالی در روسیه محکوم شد (قدسنا)

 

 

یک تبعه اسرائیلی که یک شبکه گسترده قاچاق زنان را اداره می کرد در روسیه دستگیر شده به 18 سال زندان محکوم شد.
"آوی یانای" اسرائیلی به همراه همدستانش از سال 1999 تا 2007 میلادی در امور قاچاق دختران معصوم کشورهای مولداوی، اوکراین، روسیه، بلاروس و ازبکستان فعالیت داشته و با تهیه مدارک جعلی آنان را به کشورهایی چون فلسطین اشغالی، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، یونان، هلند، امارات متحده عربی و دیگر کشورها انتقال می داده است.

 

سوت زدن همسایه به قتل منجر شد (فارس)

 

 

سوت زدن نوجوانی در یكی از محلات تهران در زمان استراحت همسایه‌ها، باعث بروز یک درگیری منجر به قتل شد.
تحقیقات تکمیلی پلیس نشان داد؛ برادر متهم روز حادثه و زمان استراحت همسایه‌ها، در کوچه شروع به سوت زدن می‌کند که این کار وی باعث اعتراض خانواده مقتول و در نهایت درگیری منجر به قتل می‌شود.

 

این جاندار، همسرش را می‌خورد! (افکار نیوز)هنگامی که حشره ماده از همسرش باردار شد، به آن نیش می‌زند و همسر نیمه جان پس از جفت گیری غذایی لذیذ برای حشره ماده می‌شود.

 


 

روسیه به "پ.ک.ک" تجهیزات نظامی فروخت (جوان)

 

 

یک شرور ماهر از اشرار گروهک تروریستی "پ.ک.ک" به تازگی با سفر به کشور روسیه اقدام به خرید سلاح و تجهیزات نظامی از قبیل: "موشک‌سام‌ و آرپی جی، خمپاره انداز60 میلی متری با مهمات مربوطه، مین های کنترل از راه دور، دوربین های دید در شب و روز، اسلحه کلاش نموده و قراراست از طریق مرز زمینی به مقرهای این گروهک در مناطق"سرحد و تندورک" ترکیه (روبروی شهرستان‌ ماکو) منتقل نماید.

 

عواقب رها شدن دو بیمار در بیابان (خبرآنلاین)

 

پس از مقصر شدن 6 کارمند رده پایین بیمارستان امام خمینی، خبرهایی درباره تغییر مدیریت این مجتمع بیمارستانی به گوش می رسد. گفته شده است دکتر حسن ابوالقاسم گرجی، مدیر مجتمع بیمارستانی امام خمینی شده است.

 

نبوی مطرح کرد: تغییر اکثر نمایندگان مجلس (مهر)

 

 

قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه اصولگرایان تمام تلاش خود را به کار می برند تا به ائتلافی واحد دست یابند و از این رو بر این باورند که جای اکثریت و اقلیت در مجلس نهم عوض نخواهد شد گفت: البته اکثر چهره‌ها در مجلس آینده تغییر خواهند کرد.

 

موافقت 61 قبیله لیبی با سقوط قذافی (خبرگزاری فرانسه)

 

 

نمایندگان 61 قبیله لیبی در بیانیه ای اعلام کردند: خواهان خروج معمر قذافی رهبر دیکتاتور لیبی هستند.
در این بیانیه آمده است: ما خواهان تشکیل کشور یکپارچه لیبی بدون حضور معمر قذافی هستند.

 

ساخت بلندترین سیگار جهان (ایسنا)

 

 

یک کارخانه تولید سیگار در کوبا موفق شد با تولید یک سیگار به طول بیش از 70 متر نام خود را در کتاب رکوردهای گنیس به ثبت برساند.

 

تیتر جالب جمهوری(جهان)

 

 

واکنش مردم به تغییر ناگهانی قیمت نان (مهر)

 

 

دوشنبه شب بود که استانداری تهران نشست افزایش قیمت نان را برگزار کرد.
خیلی از مردم وقتی سه شنبه پشت پیشخوان خرید نان قرار گرفتند، هنوز نمی‌دانستند که قیمت نان افزایش یافته است، بنابراین وقتی که بابت پرداخت پول تعداد نانی که می‌خواستند با کسر مبلغی بیشتر مواجه شدند، تعجب کردند و از خباز، این تفاوت قیمت را جویا شدند. برخی از این تغییر که همراه با عدم افزایش کیفیت است، ناراضی بودند و برخی دیگر نیز با تعجب به فکر فرو رفتند.

 

مردان در حال انقراضند! (دادنا)

 

 

پس از اعلام بررسی‌های مجامع علمی مختلف درباره خطر انقراض مردان به دلیل تضعیف کروموزم مردانه Y و ایجاد شایعه‌های غیر علمی در دنیا، مرکز معتبر و علمی بررسی ژنوم آمریکا تایید کرد: اگر برای مسئله ضعیف شدن این کروموزم چاره‌ای اندیشه نشود، مردان تا پنج هزار نسل دیگر منقرض خواهند شد.
دانشمندان پیش‏ بینى مى‏ کنند؛ به مرور زمان این ژن در مردان از بین خواهد رفت و دیگر هیچ فرزند پسرى متولد نخواهد شد.

 

برخوردهای فصلی ناجا با بدحجابی هم تعطیل! (فارس)

 

 

برخورد با بدحجابی که چندی بود در کشورمان "زمستانه" و "تابستانه" شده بود و مسئولان بویژه نیروی انتظامی ابتدای این دو فصل، "تبرج " را مصداق‌یابی می‌کردند دیگر همین برخورد مقطعی را هم تعطیل کرده‌اند.

 

منوی غذای فرزندان دیکتاتور در زندان! (الاخبار)

 

 

 

گزارش منابع موثق از زندان طره (قاهره) محل اقامت این روزهای فرزندان دیکتاتور مخلوع مصر نشان می دهد در روزهای اخیر سینی های بزرگ غذای دریایی برای "جمال و علاء مبارک" فرزندان دیکتاتور مخلوع مصر به زندان طره (پایتخت مصر) آورده می شود.
بیشتر این غذاها دریایی شامل "ماهی سوخاری، دودی و شاه ماهی" بوده است که برای این مقامات رژیم ساقط شده حسنی مبارک وارد زندان طره شده است.

 


تعطیلی دومین معدن طلای کشور؛ کارخانه طلا هم متوقف شد (عصر ایران)

 


مدیر عامل این کارخانه با تایید این خبرگفت: فعالیت بخش های عمده ای از کارخانه استحصال طلای معدن آق دره تکاب متوقف گردید و تا چند ماه تعطیل خواهد بود.

 

زنان سعودی پولدارترین زنان در جنوب خلیج فارس (الوطن) 

تحقیقات نشان می دهد؛ زنان سعودی نسبت به دیگر زنان در جنوب خلیج فارس، پولدارتر هستند.
بررسی ها و پژوهش ها در میزان ثروت زنان کشورهای جنوب خلیج فارس نشان می دهند زنان عربستان سعودی در میان زنان کشورهای قطر، کویت، بحرین، امارات و عمان، پولدارترین هستند.
39 درصد از دارائی زنان سعودی از درآمدهای شخصی است. 44 درصد از پس اندازهای شخصی و خانوادگی، 21 درصد از کارت های اعتباری، 19 درصد از وام های مالی است.

 

سوال از احمدی‌نژاد با 52 امضا در مجلس کلید خورد (خبرآنلاین)

 

 

نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری 52 امضا برای طرح سوال از محمود احمدی‌نژاد خبر داد.
محمد جواد ابطحی در پاسخ به این سوال که شایع شده با توجه به اتفاقات رخ داده بعد از موضوع تغییر وزیر اطلاعات احتمال استیضاح احمدی‌نژاد وجود دارد، گفت: استیضاح منتفی است اما آقای مطهری قصد سوال از رئیس‌جمهور را دارد و تاکنون 52 امضا هم جمع‌آوری کرده است.

 

طرح ملی سرباز مسجد اجرا می‌شود (فارس)

 

 

مدیر مرکز قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم قرآنی کشور از اجرای طرح سرباز مسجد خبر داد. طرح سرباز مسجد برای حافظان و قاریان به عنوان مدیر فرهنگی مساجد برای تصویب به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شده است.

 

بزرگترین تخم‌مرغ دنیا ساخته شد! (برنا)

 

 

این تخم مرغ که با شکلات درست شده است، در شهر بوئینس آیرس در آرژانتین است که به مناسب عید پاک ۲۰۱۱ تزیین شده است.
بر اساس رسمی که برخی از مردم این منطقه دارند این تخم مرغ درمراسمی با یک ضربه به تکه‌های کوچک‌تر تقسیم خواهد شد و تکه‌های کوچک‌تر این تخم مرغ شکلاتی بعد از خورد شدن به مردم این منطقه و مهاجرانی داده شد که در مراسم فوق شرکت کرده بودند.

 

 

همه با هم کالای ایرانی (فارس)

 

 مصرف کالای خارجی متضرر شدن کشور از ورود این کالاها، بیکاری چند میلیون نفر از جوانان، بالا رفتن خطرات تحریم‎ها، تعطیلی کارخانجات و بروز ناهنجاری‌های اخلاقی، نارضایتی از میزان اندک حقوق و مزایا در خانواده‌های کارگران و رکود اقتصادی را در پی خواهد داشت. پس بیایید همه با هم کالای ایرانی مصرف کنیم.

نوع مطلب : عمومی، اجتماعی، سیاسی، 
برچسب ها : اخبار گوناگون، اخبار، عروسک های عشقی، تلفن همراه، حلقه ازدواج، افغان ها، افغانستان، سرقت اطلاعات مالی، ایرانسل، پاسارگاد، بشار اسد، گاردین، چین، جمعیت چین، رژیم صهیونیستی، قتل، سوت زدن، سوت، حشره، حشره همسر خور، همسر خواری، حشرات، پ.ک.ک، روسیه، سلاح، فروش سلاح، رها شدن بیماران در بیابان، رها شدن دو بیمار در بیابان، نمایندگان مجلس، مجلس، لیبی، قذافی، سیگار، بلند تریت سیگار جهان، اشتباه روزنامه جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی، قیمت نان، انقراض مردان، مردان، مرد، بد حجابی، نیروی انتظامی، پلیس، مصر، حسنی مبارک، مبارک، طلا، کارخانه طلا، پولدارتزین زنان، زنان عربستان، سوال مجلس از احمدی نژاد، احمدی نژاد، مسجد، تخم مرغ، بزرگ ترین تخم مرغ دنیا، کالای ایرانی، اجناس ایرانی، ایران، جمهوری اسلامی ایران،
          
پنجشنبه 8 اردیبهشت 1390

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی