تبلیغات
فجر - oخبر های ورزشی
فجر
فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،

مدیر وبلاگ : f -j -r mn
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما كدام یك از مناسبت های زیر اهمیت بیشتری دارد؟سرخپوشان با تساوی به استقبال داربی رفتند/پرسپولیس همه کار کرد فقط بازی را نبرد

ورزش > لیگ برتر  - تیم های پرسپولیس و ذوب آهن به تساوی دو بر دو رضایت دادند.
بدون شک یکی از جذاب ترین بازی ها لیگ برتر بود.از همان دقایق ابتدایی که ذوب آهنی ها روی دروازه پرسپولیس فشار آوردند و گل اول را به این تیم زدند به راحتی می شد حدس زد شب سختی در انتظار استیلی و پرسپولیس است.شبی که خود استیلی هم آن را پیش بینی کرده بود:«می دانم بازی سختی در اصفهان داریم.»
ذقیقه سوم بود که اسماعیل فرهادی شوک را به سرخپوشان وارد کرد و توپی را به گل تبدیل کرد که گل نکردنش سخت تر بود!پرسپولیسی ها به چند دقیقه زمان نیاز داشتند تا به بازی برگردند و بتوانند گلی را که خورده اند جبران کنند.آنها انصافا هم به بازی برگشتند اما تا پایان نیمه اول یکی پس از دیگری موقعیت ها را از دست دادند تا با شکست راهی رختکن شوند.نیمه دوم اما پرسپولیس بازی را بهتر شروع کرد.هر چند که نباید از بازی خوب ذوبی ها و موقعیت های گل آنها هم به سادگی گذشت اما پرسپولیس موقعیت های زیادی را از دست داد که اگر تبدیل به گل می شد...
تنها گذشت 9 دقیقه از نیمه دوم کافی بود تا علی کریمی که در این بازی همه کار کرده بود به جز گلزنی،دروازه شهاب گردان را فرو بریزد.این گل مثل آبی بود روی آتش.پرسپولیس پس از این گل انگار که روحیه ای مضاعف گرفته باشد نبض بازی را در دست گرفت و آنقدر موقعیت روی دروازه ذوب آهن خلق کرد که به هواداران اجازه نمی داد تا یک لحظه در ورزشگاه ساکت شوند.صدای هیچ اعتراضی نمی آمد و هواداران فقط تیم را تشویق می کردند تا به گل برتری برسد.اما ورق برای شاگردان استیلی بد روی زمین برگشت.دقیقه 79 بود که ماچادو بازیکن خارجی ذوب آهن که از نیمه نخست با سر بانداژ شده بازی می کرد سکوت را به هواداران پرسپولیس تحمیل کرد.سکوتی که فقط دو دقیقه دوام آورد تا مثل سایر بازی های پرسپولیس در لیگ برتر یازدهم(به غیر از بازی با نفت آبادان)شعارهایی در حمایت از علی دایی در ورزشگاه شنیده شود.(شعارهایی که به نظر صدایش از جایگاه طرفداران ذوب آهن به گوش می رسید)
صورت عرق کرده حمید استیلی که نشان از استرس و عصبانیت او داشت به خوبی گویای همه چیز بود.تیمش خوب بازی کرده بود و جای هیچ اعتراضی باقی نمی ماند اما باخت به ذوب آهن این بازی خوب را زیر سایه خودش پنهان می کرد.حسرت موقعیت های از دست رفته و از همه مهمتر شکست قبل از داربی بزرگ پایتخت حالا شرایط را برای او و تیمش بحرانی تر از هفته های اول کرده بود اما رضا نور محمدی که با دستی گچ گرفته به بازی فرستاده شده بود توپی را وارد دروازه ذوب آهن کرد که حباب تفکرات استیلی را ترکاند تا او با مشت هایی گره کرده به خاطر این گل و البته تساوی در فولاد شهر خوشحالی کند.پرسپولیس دیداری را مساوی کرد که می توان گفت استحقاق پیروزی در آن را داشت.در هر حال تساوی بهتر از باخت است،آن هم قبل از داربی که تیم ها باید با روحیه به مصاف رقیب سنتی خود بروند
پسر طلایی اسپانیا حتی روی نیمکت هم جایی ندارد

پسر طلایی اسپانیا حتی روی نیمکت هم جایی ندارد

ورزش > فوتبال جهان  - فرناندو تورس را شاید دیگر با پیراهن تیم ملی اسپانیا نبینیم.

ویسنته دل بوسکه مربی اسپانیا در گفتگویی با روزنامه مارکا آب پاکی را روی دست تورس ریخت و گفت تا زمانی که در چلسی گل نزند ، به تیم ملی دعوت نخواهد شد. تورس که زمانی پسر طلایی اسپانیا بود پس از انتقال 50 میلیون پوندی به استمفورد بریج تنها یک گل برای چلسی به ثمر رسانده است . او زننده گل پیروزی اسپانیا در فینال یورو 2008 بود اما دل بوسکه معتقد است این موضوع حالا ارزش چندانی ندارد ودلیلی برای حضور او در زمین نمی تواند باشد.

تورس در بازی با لیختن اشتاین حتی بین 18 نفر هم نبود و دل بوسکه با فرستادن او روی سکوها عملا او را تحقیر کرد

قلعه نویی:خدا بخواهد استقلال را می بریم/حتما حاجی علم لدونی دارد و در پیش بینی هم دکتری گرفته

ورزش > لیگ برتر  - امیر قلعه نویی در گفت و گویی با خبرآنلاین از بازی با فوتبال و رفاقت با علی فتح الله زاده سخن گفت.

بهروز احمدی: با چهار برد متوالی تراکتور سازی او که لیگ را با شکست آغاز کرده بود در صدر جدول رقابت سایه به سایه ای با استقلال را آغاز کرده تا به این شکل در آستانه رویارویی دو تیم در هفته ششم همه این بازی را جنگ صدرنشینی بنامند.امیر قلعه نویی که در سال های گذشته بارها با تیم های مختلف مقابل استقلال قرار گرفته با بیان این که این بازی هم تنها سه امتیاز دارد مدعی شد اگر خدا بخواهد استقلال را می برند.امیر قلعه نویی که رابطه بسیار خوبی با فتح ا.. زاده دارد در خصوص پیش بینی او در ارتباط با پیروزی مظلومی در این دوئل هم واکنش نشان داد.

*برد پرگلی در اولین دربی خود در تبریز به ثبت رساندید؟

بار ها گفتم که نتیجه همه بازی ها دست خدا است و ما باید تلاش کنیم تا تکلیف مان را در قبال با طرفداران و باشگاه به خوبی انجام دهیم.این نتیجه هم کار خدا بود و زحمات و تلاش بچه ها که من همه آنها را ستایش می کنم.

*تصور چنین بردی را می کردید؟

دروغ نگویم نه،شهرداری واقعا" تیم خوبی است و در هفته های قبل هم خوب کار کرده بودند اما در این بازی گل های زودهنگام ما شیرازه آنها را از هم پاشید و باعث شد این نتیجه رقم بخورد.

*مثل این که در نیمه دوم از عملکرد بازیکنان تان راضی نبودید و مدام به آنها اعتراض می کردید؟

من همیشه گفتم که بازیکنان تراکتور باید برای رسیدن به اهداف شان روح بزرگی داشته باشند و بدانند که فوتبال 90 دقیقه است نه 45 یا 50 دقیقه!در هر شرایطی بازیکنان باید بدانند که فقط و فقط به تراکتور فکر کنند حتی اگر 10 گل هم جلو باشند و تیم مقابل هم 9 یا 10 نفره باشد.

*پیش بینی می کردید بعد از باخت به صبا در این مقطع از فصل در جایگاه دوم قرار بگیرید؟

ببینید من در این مقطع اصلا" به فکر جایگاه تیم در جدول نیستم چون خیلی زود است که بخواهیم راجع به جایگاه واقعی تیم ها صحبت کنیم.ما تازه کارمان شروع شده و تیمی که الان دارم با آن تراکتور رویایی که مد نظرم است هنوز فاصله دارد و باید حسابی کار کند.

*رقابت با استقلال در صدر جدول هم باید برای تان جالب باشد؟

چه استقلال و چه تیم های دیگر ما همه را به چشم رقیب می بینیم و تنها به این می اندیشیم که روز به روز روند تیمی مان بهتر شود.

*رقابت شانه به شانه شما در صدر جدول باعث شده دیدار هفته ششم استقلال و تراکتور سازی از حساسیت های خاصی برخوردار شود؟

حساسیتی در کار نیست چون این بازی هم تنها سه امتیاز دارد و اگر خدا بخواهد استقلال را می بریم چون نتیجه دست او است و من هم نمی توانم در کار خدا دخالت کنم و شاید هم باختیم.

*اتفاقا" فتح ا.. زاده هم مدعی شده شما این بازی را به پرویز مظلومی می بازید؟

حتما" حاج آقا فتح ا.. زاده علم لدونی دارد و در پیش بینی کردن هم دکترا گرفته که با این اطمینان گفته(باخنده)

*حاج آقا مدعی شده شما روی چشمان او جا دارید اما این بازی را می بازید؟

من همیشه و تحت هر شرایطی به عنوان یک طرفدار استقلال از بابت زحماتی که علی فتح ا.. زاده برای سربلندی استقلال کشیده تشکر و قدردانی می کنم و نه تنها او بلکه دست همه زحمت کشان برای این باشگاه را می فشارم.الان هم که برخی دوستان ما را جزئی از استقلال ندانسته و حتما" هم ما برای این باشگاه زحمت نکشیدیم خوشحالم که فردی دلسوز مثل دکتر فتح ا.. زاده در این باشگاه هست که بهترین ستاره ها را در تیم جمع کرده و برای سربلندی استقلال زحمت می کشد و من هم از ته قلبم او را دوست دارم.

*اقای حاج رضایی مدعی شده شما و پرویز مظلومی تنها در ظاهر با هم خوب هستید و در باطن به خون هم تشنه،واقعا" اینگونه است؟

واقعا" از آقای حاج رضایی که چند سالی در کنارش فعالیت داشتیم تعجب می کنم که این حرف را زده و ایشان نباید این حرف را می زد چون من همواره سعی کرده ام قداست ها را حفظ کرده و به پیشکسوتم احترام بگذارم.چند سال مظلومی به عنوان مربی و دستیار در استقلالی که من بازیکن و کاپیتانش بودم حضور داشت و برای من زحمت کشید و در این سال ها هم من هر جا لازم بود قداست ها را حفظ کرده و به او دیگر پیشکسوتان احترام گذاشتم. به قول علی آقا پروین بهترین بردها و قهرمانی ها تنها 48 ساعت در اذهان می ماند و بعد از آن از یادها می رود اما رفتار پهلوانانه و جوانتمردانه قهرمانانی همچون تختی ،ساعی و .. است که با به حراج گذاشتن مدال های قهرمانی شان برای کمک به نیازمندان رسم پهلوانی را به جا آورده و در یادها می مانند نه این مسائل و...


نوع مطلب :
برچسب ها : خبر های داغ ورزشی فقط مواظب باشید نسوزید، دسته اول،
          
پنجشنبه 17 شهریور 1390

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی