تبلیغات
فجر - دور دنیا پای پیاده در 11 سال
فجر
فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،

مدیر وبلاگ : f -j -r mn
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما كدام یك از مناسبت های زیر اهمیت بیشتری دارد؟یک ماجراجوی کانادایی ، پس از یازده سال پیاده روی ، سفر خود به دور دنیا را به پایان رساند .

                                                                                 ژان بلیوو Jean Beliveau دور دنیا با پای پیاده سفر دور دنیاژان بلیوو Jean Beliveau دور دنیا با پای پیاده سفر دور دنیاژان بلیوو Jean Beliveau دور دنیا با پای پیاده سفر دور دنیاژان بلیوو Jean Beliveau دور دنیا با پای پیاده سفر دور دنیاژان بلیوو Jean Beliveau دور دنیا با پای پیاده سفر دور دنیا

 ژان بلیوو (Jean Beliveau) پنجاه و شش ساله ، یازده سال گذشته را با پیام صلح و جلوگیری از خشونت علیه کودکان ، برای پیاده روی دور دنیا صرف کرد .

وی پس از طی 75 هزار کیلومتر مسیری که از 64 کشور گذر کرد ، صبح روز یکشنبه ( دیروز 16 اکتبر ) در میان استقبال مردم و مقامات ، به شهر زادگاهش مونترال كانادا وارد شد .

ژان که پیش از این ، فروشنده لوازم الکترونیکی بود ، در سفر بی سابقه اش ، از شش بیابان ، و همچنین مناطق جنگی و کوهستانی گذر کرد ؛ ضمن اینکه به ناچار از حشره ها و مارها تغذیه کرده بود و از زیستگاه های جانوران درنده از جمله شیرها ، ببرها و خرس ها گذشته بود .

لوسی آرکامبولت (Luce Archambault) ، همسر این ماجراجو ، کمتر از یک ماه پیش از آغاز این سفر یازده ساله ، از آن با خبر شده بود .

ژان که در پایان این سفر توانست نخستین بار نخستین نوه اش را که پنج ساله شده است ، ببیند ، می گوید قصد دارد ماجراهای سفرش را در کتابی به رشته تحریر درآورد .

نوع مطلب :
برچسب ها : ژان بلیوو، Jean Beliveau، دور دنیا با پای پیاده، سفر دور دنیا،
          
دوشنبه 25 مهر 1390

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی