تبلیغات
فجر - پخش مختارنامه به 5 زبان
فجر
فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،

مدیر وبلاگ : f -j -r mn
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما كدام یك از مناسبت های زیر اهمیت بیشتری دارد؟
مختار نامه پخش مختارنامه به پنج زبان سریال مختار نامه مختارنامه مختار مختار سغفیمختار نامه پخش مختارنامه به پنج زبان سریال مختار نامه مختارنامه مختار مختار سغفیمختار نامه پخش مختارنامه به پنج زبان سریال مختار نامه مختارنامه مختار مختار سغفیمختار نامه پخش مختارنامه به پنج زبان سریال مختار نامه مختارنامه مختار مختار سغفیمختار نامه پخش مختارنامه به پنج زبان سریال مختار نامه مختارنامه مختار مختار سغفیمجموعه تلویزیونی " مختارنامه " ساخته داوود میرباقری ، برای پخش در ماه محرم به زبان های آذری ، اردو ، کردی ، فرانسه و انگلیسی ترجمه و صداگذاری می شود .

 مدیر طرح و تامین برنامه شبکه سحر گفت: سیمای آذری تاکنون همه قسمت های مجموعه تلویزیونی مختارنامه را ترجمه و 20 قسمت آن را در جمهوری آذربایجان صداگذاری کرده است.
 " حجازی فر " افزود : همزمان با پایان بخش عمده ترجمه متن سریال مختارنامه به زبان اردو،   ‌گروهی از صداپیشگان حرفه‌ای پاکستان و هند هم به زودی برای دوبله سریال تاریخی ـ مذهبی " مختارنامه " به زبان اردو ، به ایران وارد می‌شوند .
وی گفت : ترجمه متن سریال مختارنامه به زبان انگلیسی و فرانسوی نیز انجام شده و قرار است در ماه محرم ، این سریال به طور زیرنویس از سیمای انگلیسی و سیمای فرانسه روی آنتن رود.

مدیر طرح و تامین برنامه شبکه سحر همچنین با اشاره به ترجمه سریال مختارنامه به زبان کردی گفت :‌ این سریال در مهاباد ترجمه ،  و با پایان نیمی از ترجمه ، صداگذاری آن آغاز می شود.
 حجازی فر گفت: بیشتر سریال های شبکه های داخلی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای پخش از شبکه سحر ، ترجمه و صداگذاری می شود.

وی تصریح کرد: تلاش بر این است که  سریال ها با حساسیت لازم و مطابق با متن اصلی دوبله شود  و سریال های تاریخی نیز به علت استقبال در اولویت قرار دارند.

نوع مطلب :
برچسب ها : مختار نامه، پخش مختارنامه به پنج زبان، سریال مختار نامه، مختارنامه، مختار، مختار سغفی،
          
دوشنبه 25 مهر 1390

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی