تبلیغات
فجر - فوتبال
فجر
فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،فجر وبلاگی فرهنگی اجتماعی،فرهنگ،فجر،وبلاگ فجر،فجر 123،اجتماعی،فرهنگی،

مدیر وبلاگ : f -j -r mn
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما كدام یك از مناسبت های زیر اهمیت بیشتری دارد؟یاورى: مى توانیم استقلال را شكست دهیم

تهران IranSport.Net - محمود یاورى، سرمربى فجر سپاسى گفت: ما هم مثل مس كرمان مى توانیم استقلال را كه مى گویند تیم ملى است شكست دهیم.وى در مورد دیدار امروز مقابل استقلال گفت: یكى از ویژگى هاى این روزهاى لیگ فشردگى مسابقات است. این فشردگى اگر چه ظلم است اما چون به طور یكسان اعمال مى شود خودش نوعى عدالت است. با این حال من بعد از بازى با داماش تیمم را به روشى نمونه ریكاورى كردم.سرمربى فجر سپاسى تاكید كرد: بازیكنان فجر همقسم شده اند نه فقط بازى با استقلال كه در بازى هاى آینده هم پیروز شوند. مى خواهیم از این دو بازى خانگى ۶ امتیاز بگیریم. به ویژه آنكه در دیدار با داماش باخت ناباورانه اى داشتیم. باخت ما ناداورانه نبود، ناباورانه بود. داور در تمام صحنه ها خوب قضاوت كرد اما در صحنه منجر به گل اشتباه داشت و این اشتباه به ضرر ما تمام شد و به تیم ما ضربه زد. یاورى در مورد اینكه برخى مى گویند استقلال به اندازه تیم ملى بازیكن دارد، گفت: پس با این شرایط ما با تیم ملى ایران بازى داریم. تیمى كه البته مس كرمان توانست آن را در ورزشگاه آزادى شكست دهد. مس توانسته تیم ملى ایران را شكست دهد و ما هم مى توانیم این تیم را ببریم. سرمربى فجر سپاسى در مورد اینكه كارلوس كوئیروش از مربیان لیگ برترى انتقاد كرده و گفته آنها فقط جلوى پاى خود را مى بینند، خاطرنشان كرد: من طرفدار كوئیروش بوده و هستم و خوشحالم كه چنین مربى بزرگى به ایران آمده است اما از او گلایه دارم. ایشان بهتر بود به جاى مرخصى ۵۳ روزه، تمرینات مقطعى براى تیم ملى مى گذاشت تا تیم در شرایط خوب و مناسب قرار بگیرد. او حق دارد هر زمان كه خواست تیمش را در اختیار بگیرد اما بهتر بود به جاى مرخصى ۵۳ روزه اكنون به باشگاه ها فشار نمى آورد. این عادلانه نیست هر چند باز هم كوئیروش را تائید مى كنم و امیدوارم تاثیر حضور او را ببینیم و تیم ملى ایران با او به جام جهانى برود.

جلالى: بازیكنانم به مراقبت نیاز دارند

تهران IranSport.Net - مجید جلالى، سرمربى تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: براى رسیدن به تیم هاى بالاى جدول باید قدم به قدم حركت كنیم و نمى شود یكباره به این هدف رسید. وى اظهار داشت: خوشبختانه در نیم فصل دوم عملكرد خوبى داشتیم و توانستیم با كسب سه پیروزى متوالى در جدول رده بندى خودمان را بالا بكشیم. حالا تمام تلاش ما این است تا روند موفقیت هاى مان را حفظ كنیم و آن را با پیروزى برابر ذوب آهن ادامه دهیم.او با اشاره به بازى هاى چند سال اخیر فولادخوزستان و ذوب آهن اصفهان تصریح كرد: بازى این ۲ تیم همواره دیدنى بوده است. ما ازذوب آهن شناخت كافى داریم و در تمرینات چند روز اخیر روى نقاط ضعف این تیم كار كرده ایم.جلالى در پاسخ به این سؤال كه براى تداوم موفقیت هاى فولاد چه برنامه هایى دارد؟ خاطرنشان كرد: سعى مى كنیم در تمرینات خوب كار كنیم و به بازیكنان برنامه هاى موردنظر را انتقال دهیم. تیم ما جوان است و براى رسیدن به جمع تیم هاى صدرنشین باید قدم به قدم و البته منسجم حركت كنیم.وى در خصوص مهمترین دغدغه اش براى تیم فولاد یادآور شد: همانطور كه همه مى دانند فولاد یكى از جوان ترین تیم هاى لیگ است. به همین خاطر بازیكنان جوان به مراقبت نیاز دارند تا اگر یك روزى شكست خوردیم حالت ناامیدى بر آنها چیره نشود و تیم در حالت بحرانى قرار نگیرد. از سوى دیگر باید ظرفیت روحى بازیكنان را هم بالا ببریم تا آنها با چند پیروزى مغرور نشوند. این از اصلى ترین برنامه هاى من براى روزهاى آینده در فولاد است.

سرمربى تیم ملى تماشاگر دیدار ملوان و شاهین

تهران IranSport.Net - برنامه حضور كادر فنى تیم ملى فوتبال ایران در دیدارهاى هفته بیست و یكم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههاى ایران ازسوى مدیر رسانه اى تیم ملى اعلام شد. براین اساس كارلوس كوئیروش سرمربى تیم ملى ایران به همراه دن گاسپار دیدار پنجشنبه ملوان و شاهین بوشهر را با سفر به انزلى و روز جمعه دیدار راه آهن و نفت تهران را در تهران از نزدیك خواهند دید. این براى نخستین بار است كه كوئیروش در خارج از تهران بازى هاى لیگ را مى بیند. همچنین دیدار تراكتورسازى با داماش را امید نمازى و فجر سپاسى و استقلال را ماركار آقاجانیان و مك درموت ازطریق تلویزیون تماشا مى كنند. دیدار سایپا با صبا را مك درموت و خانبان با حضور در ورزشگاه از نزدیك تماشا و آنالیز خواهند كرد. ضمنا دیدار فولاد با ذوب آهن و سپاهان با شهردارى تبریز را سیمویز از تلویزیون و بازى پرسپولیس با مس سرچشمه را آقاجانیان و نمازى با حضور در ورزشگاه خواهند دید. سایر دیدارهاى این هفته ازطریق دى وى دى كه دراختیار كادر فنى قرار خواهد گرفت، آنالیز مى شود.

ویسى: اگر پولدار بودیم با اختلاف زیاد صدرنشین مى شدیم

تهران IranSport.Net - عبدالله ویسى، سرمربى صباى قم گفت: اگر تیم من مثل یكى از تیم هاى پولدار لیگ بود شك نكنید اكنون با اختلاف زیادى صدرنشین بودیم.وى در مورد دیدار روز جمعه با سایپا عنوان كرد: هر بازى شرایط خاص خودش را دارد. نیم فصل دوم سخت است زیرا تیم ها نقاط ضعف خود را پوشش دادند. در دیدار با سایپا هم هر دو تیم براى برد به میدان مى روند. مساوى به درد ما نمى خورد زیرا رقباى ما خوشحال مى شوند. او اضافه كرد: اگر اتفاق خاصى نیفتد در پایان فصل مى توانیم مثل نیم فصل اول جزو ۴ تیم بالاى جدول باشیم. اتفاق خاص یعنى اینكه داورى به اشتباه براى یك تیم سوت بزند. من به این مسائل اعتراض نمى كنم و گلایه ندارم. در دیدار استقلال با مس یك پنالتى مشكوك براى استقلال گرفته نشد. آنها زمین و زمان را به هم دوختند اما هیچ كس نگفت مهاجم استقلال با دست توپ را پاس داد و ممكن بود آن توپ گل شود.

۲۶ كوه نورد خارجى در همایش صعود زمستانى بین المللى دماوند شركت مى كنند

تهران IranSport.Net - ۲۶ كوه نورد خارجى در همایش صعود زمستانى بین المللى دهه فجر دماوند حضور خواهند داشت.این صعود با حضور كوه نوردان منتخب استان هاى سراسر كشور و ۲۶ كوه نورد خارجى ۶ تا ۱۱ بهمن ماه سال جارى برگزار خواهد شد.تاكنون ۲۶ كوه نورد زن و مرد خارجى از اسپانیا، نپال، روسیه، جمهورى آذربایجان، ارمنستان و تركیه به منظور شركت در این رویداد بین المللى اعلام آماده گى و ثبت نام كرده اند.مراسم افتتاحیه این همایش و صعود، جمعه ۷ بهمن ماه از ساعت ۸ صبح در محل مجتمع كوهستانى «پلور» برگزار خواهد شد.

مجید صالح: كار سختى مقابل صباى متحول شده داریم

تهران IranSport.Net - مجید صالح از جمله موافقان كاهش تعداد تیم هاى لیگ برتر از ۱۸ تیم به ۱۴ تا ۱۶ تیم است. با این شرط كه این تیم ها توانایى مالى اداره خود را تا پایان فصل داشته و از همه جوانب استانداردهاى حرفه اى لازم را دارا باشند. سرمربى سایپا در این باره گفت: با توجه به شرایطى كه كشور ما از جهت داشتن مناسبت هاى مختلف مذهبى، مسافت طولانى بین شهرها، مشكلات پروازى، شرایط جوى متفاوت بین شهرها درایام سال و... طبعا برگزارى مسابقه هاى لیگ برتر با فشردگى بالا، تیم ها را آزار مى دهد. این تیم ها در شرایطى مى توانند وضعیت فوق را تحمل كنند كه داراى توانایى مالى بالایى بوده و استانداردهاى حرفه اى AFC را داشته باشند. مثلا اگر تعداد تیم هاى لیگ برتر از ۱۸ تیم به ۱۶ تیم كاهش بیابد، آن ۱۶ تیم باید از هر نظر استانداردهاى لازم را داشته باشند و در پرداخت هیچ كدام از تعهدات شان دچار مشكل نشوند. سرمربى سایپا درباره بازى جمعه تیمش مقابل صباى قم نیز گفت: ما با یكى از تیم هاى متحول شده در لیگ امسال بازى داریم. صبا تیم قدرتمندى است و عبدالله ویسى، سرمربى این تیم توانسته تیم جوان، خوب و سرحالى را روانه رقابت هاى امسال كند. آن ها فوتبالى كاملا هجومى و شناور را ارائه داده، خیلى كم مى بازند و خوب مى برند. صبا تیمى است كه مانند سایپا فرقى نمى كند كه در قم بازى كند یا كرج. آن ها در هر زمینى مى توانند عملكرد خوبى داشته باشند. صبا در جدول وضعیت بهترى نسبت به سایپا دارد و از نظر انگیزشى مربى آن ها شرایط فوق العاده اى را براى بازیكنان جوانش فراهم كرده است.

نوع مطلب : فوتبال، 
برچسب ها :
          
پنجشنبه 29 دی 1390

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی